قوانین و مقررات کرمان مبله

اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

اماکن اقامتی درج شده در سایت کرمان مبله، جهت برگزاری مهمانی و جشن، مناسب نمی باشند.

رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره الزامی است. مسافران لازم است که هنگام اقامت، نسبت به رعایت شئونات اسلامی و عرف جامعه (رعایت حجاب عرف منطقه، کم کردن صدای موسیقی بخصوص در ساعات پایانی شب و …) متعهد باشد. میزبان باید قبل از رزرو، محدودیت‌های ذکر شده را به مسافر متذکر شود.

رزرو آپارتمانها اصولا ۴۸ یا ۲۴ ساعت قبل انجام میشود و بدین صورت است که بعد از تماس مسافر باید مبلغ بیعانه را کارت به کارت کند تا ملک مربوطه در روز مورد نظر برایش خالی نگه داشته شود.مبلغ بیعانه نسبت به تعداد روزهای رزرو تغییر میکند.

مسافر باید در روز و ساعت مورد نظر در محل واحد حاضر شود و تاخیر احتمالی را باید ۴ ساعت قبل اطلاع دهد. در صورت کنسل شدن مبلغ بیعانه به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد پس مسافرین گرامی جهت رزرو واحدهای مبله دقت نمایید.ارائه اصل کارت شناسایی معتبر هنگام تحویل گرفتن واحد الزامیست.

آپارتمانها کاملا مبله بوده در صورت صدمه به وسایل واحدها خسارت از مسافرین دریافت میشود. آپارتمان ها تمیز و مرتب به مسافرین تحویل داده میشود و مسافر موظف است واحد را همانگونه تخلیه کرده وتحویل دهد در صورت کثیف بودن هزینه نظافت بر عهده مسافر است.